آموزش کامل روبان دوزی

آموزش از پایه رویان دوزی

 آماده اید ؟ پس شروع میکنیم . روبان قرمز ( یا هر رنگی که با گلی که زدید تناسب داره) تو سوزن بکنید و ته اون رو گره بزنید. از پارچه دربیارید. حالا مثل دوخت زنجیره سوزن رو از کنار جایی که در آوردیم فرو میکنیم:تا جایی میکشیم که اندازه غنچه مورد نظرمون هست. (گردی کوچیک باشه یا بزرگ!)


 

سوزن رو از داخل گردی ایجاد شده و از وسط و بالا ی غنچه در میاریم یعنی:و دوباره از قمست بیرونی غنچه داخل پارچه میکنیم: و از نمای بالا :


و میکشیم و با دست صاف و صوفش ! میکنیم:حالا روبان سبز رو بر میداریم از ابتدای غنچه بیرون میاریم و با دست حالتی که برگ مون میخواد داشته باشه رو بهش میدیم :و به اندازه دلخواه که معمولا از غنچه کوتاه تر است سوزن رو در پارچه میکنیم:و حاصل کار:و اون سمت رو هم همین طور برگ میزنیم و غنچه ما میشه:

خوب اینم از آموزش این دفعه .

- کیفیت دو تا عکس آخر و نگاه کنید....   کیفیت در حد لالیگا ... خودم کلی باهاش حال کردم . از این به بعد عکس ها با این کیفیت رو وبلاگ قرار میگیره که ما و شما بریم حالی ببریم. بالاخره یا دوربین باید خراب میشد یا خوب عکس مینداخت وگرنه به درد جرز لای دیوار میخورد دیگه !

برای فروش کارهای هنری تان میتوانید به سایت دست بافت مراجعه کنید
در صورت باز نشدن عکس ها به آموزش روبان دوزی در سایت دست بافت به آدرس زیر مراجعه کنید و یا سی دی آموزش روبان دوزی را تهیه نمایید

یا نسخه اندروید روبان دوزی را دانلود کنید

| توسط masi