آموزش کامل روبان دوزی

آموزش از پایه رویان دوزی

 آماده اید ؟ پس شروع میکنیم . روبان قرمز ( یا هر رنگی که با گلی که زدید تناسب داره) تو سوزن بکنید و ته اون رو گره بزنید. از پارچه دربیارید. حالا مثل دوخت زنجیره سوزن رو از کنار جایی که در آوردیم فرو میکنیم:تا جایی میکشیم که اندازه غنچه مورد نظرمون هست. (گردی کوچیک باشه یا بزرگ!)


 

سوزن رو از داخل گردی ایجاد شده و از وسط و بالا ی غنچه در میاریم یعنی:و دوباره از قمست بیرونی غنچه داخل پارچه میکنیم: و از نمای بالا :


و میکشیم و با دست صاف و صوفش ! میکنیم:حالا روبان سبز رو بر میداریم از ابتدای غنچه بیرون میاریم و با دست حالتی که برگ مون میخواد داشته باشه رو بهش میدیم :و به اندازه دلخواه که معمولا از غنچه کوتاه تر است سوزن رو در پارچه میکنیم:و حاصل کار:و اون سمت رو هم همین طور برگ میزنیم و غنچه ما میشه:

خوب اینم از آموزش این دفعه .

- کیفیت دو تا عکس آخر و نگاه کنید....   کیفیت در حد لالیگا ... خودم کلی باهاش حال کردم . از این به بعد عکس ها با این کیفیت رو وبلاگ قرار میگیره که ما و شما بریم حالی ببریم. بالاخره یا دوربین باید خراب میشد یا خوب عکس مینداخت وگرنه به درد جرز لای دیوار میخورد دیگه !

در صورت باز نشدن عکس ها  به آموزش روبان دوزی در سایت دست بافت  به آدرس زیر مراجعه کنید و یا سی دی آموزش روبان دوزی را تهیه نمایید

www.dastbaft.com

| توسط masi